KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10656110

nr 1065 6110

Etsningar

Ett par, Oidentifierad konstnär, signerad, -85, 4/35, motivet: 20x49

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 20:27:54